.

Smart Дизајн Фрижидер или Undersink Лагер - Мирис Отпорни - BPA Free - Сите Намена, Полица, Кабинет, Фиоки и Рамни Површини - Кујна - 14 Инчен x 120 Инчен - Јасно

Smart Дизајн Фрижидер или Undersink Лагер - Мирис Отпорни - BPA Free - Сите Намена, Полица, Кабинет, Фиоки и Рамни Површини

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СИТЕ НАМЕНА ЛАГЕР - Овие облоги беа направени за подобрување на вашиот кабинет полиците и под мијалникот.КАРАКТЕРИСТИКИ - Направен од висок квалитет на BPA free пластика која е перат, мирис отпорни, и влага absorbant.SMART ДИЗАЈН КВАЛИТЕТ - Сите Smart Дизајн на производи се подложени на строги обезбедување на квалитет & контрола. 24/7 САД ПОДДРШКА - Контактирајте не преку интернет или телефон за производот прашања, загриженост, & гаранција информации.ДИМЕНЗИИ - 120 x 14 инчи (W x D x H).Smart Дизајн Фрижидер Лагер [Бела] Овие облоги беа направени за подобрување на вашиот кабинет полиците и под мијалникот.Тие се BPA free и безбедна храна.Пакетот Вклучува Сите Намена Лагер е перат, мирис отпорни, и влага апсорпција.Карактеристики и Придобивки Обичај, намалување на големина должини.Влага апсорпција на сопственост е дизајниран за да се заштити површината на производот од дамките и мириси предизвикани од неконтролиран раст на бактерии.Спецификација на производот Димензии : 14 во x 10 ft Боја : Бела w/ Кул Сива Не се Лизга Фах Материјал : BPA Free Пластични Бренд и Гаранција Информации на Луѓето ширум светот живеат попаметни со Smart Дизајн, производителите на иновативна технологија, висок квалитет на домашни и комерцијални организациски и перење производи за нега.Од 1970 година, Паметни Дизајн ја постави стандард на квалитет во Почетниот Организација Индустрија, со развој на производи што им овозможи на потрошувачите да се оптимизираат нивните потреби.Сè, од вашиот плакар, кујна, перална, home office, гаража и авто до вашето работно место.Се наоѓа во Јужна Калифорнија, Паметни Дизајн е на едно семејство во сопственост на компанијата со клиентите во сржта на нашиот бизнис.Ако имате било какви прашања, прашања или грижи во врска со вашата нарачка, стигнеме до нашата Служба за корисници Тим преку е-маил во секое време, 24/7. Нашиот Тим ќе стори сé за да се одговори на сите пораки во рок од 24 часа.Посетете не на интернет за телефонот поддршка понеделник-петок, 8 pm – 5 pm PST.

Особините