.

HealSmart Тешки 5-Полица Shelving Единица, 29 D x 14 W x 61 H, 5 Ниво, Црна

HealSmart Тешки 5-Полица Shelving Единица, 29 D x 14 W x 61 H, 5 Ниво, Црна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Железо. 5-Полица shelving единица за вашата кујна, канцеларија, гаража, и повеќе.Секоја полица држи до 250 фунти (рамномерно распоредени); вкупно макс оптоварување тежина е 1250 килограми.Издржливи челична конструкција Прилагодливи израмнување на нозе.Жица полици прилагодливи во 1-инчен постепено.Мерки 29x14x61 инчи (Wx Dx H).Оваа чување полиците структура е многу едноставна, Без алатки потребни за да се соберат.Боја : 1 Пакет Стилски жица shelving единица обезбеди вертикална простор и заземаат мал простор, што помага да се задржи вашата куќа уреден и уреден.YSSOA shelving единица нуди извонредна сила, удобност и флексибилност.Тоа е едно домаќинство се од суштинско значење и простор saver за кујна, спална соба, бања, перална, гаража, подрум, канцеларија и повеќе простор за живеење.Карактеристики : . √ Лесно да се соберат, без алатки потребни. √ Здрав метална конструкција, големи товарот капацитет. √ Прилагодливи shelving висина, прилагодите висина за различни работи. √ Прилагодливи израмнување на нозе.Организирање на вашиот дом или канцеларија со Shelving систем.Овие компактен полиците се совршени за додавање на дополнителна складирање околу куќата, tidying гаражи, и организирање на канцеларијата простори.

Особините