.

Wibiutry Полица Лагер Кујна Фиока Душеци, Не Лепило ЕВА Материјал Фрижидер Облоги со Водоотпорен Трајни Силен Стисок Фрижидер Душеци за Ковчегот, Кабинет, Фиока Лагер,1

Wibiutry Полица Лагер Кујна Фиока Душеци, Не Лепило ЕВА Материјал Фрижидер Облоги со Водоотпорен Трајни Силен Стисок Фрижидер

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Издржливи & Safe Материјал : Оваа полица облоги за кујната кабинети е направен од висок квалитет на храна одделение ЕВА материјал.фрижидер полица облоги за стаклени полици се BPA free,мирис-бесплатно, и еко-пријателски, па полица лагер е безбедно да се користи во контакт со овошје и зеленчук директно.Згора на тоа,нашите кабинет лагер нема да рипувате или солза, дури и кога се користи за чување на остри прибор или тешки предмети.А исто така нашите полица облоги за кујната кабинети не-лепило е вода доказ, прашина доказ, и масло доказ.Намалување на Лизгање : Ова фиока облоги за кујна е текстура главата која може да се спречи кршливи предмети од на лизгање, и негативната страна, исто така, може да зафат на полиците и да се спречи движење наоколу.Текстура страна на полица облоги за кујната кабинети не-лепило, исто така, им овозможува на вашата кујна резерви да останете организирани, во место и на полиците.Лесен за Инсталација : Нашата кујна кабинет лагер е издржлив и стегачите за различни површини.Многу подобро отколку леплива хартија што rips и остава остатоци.Доаѓа во најпопуларните пре-сече големини.За уникатен големини и форми, вие едноставно можете да го скратите кујна фиока облоги со домаќинство ножици.Само место надолу кабинетот кујна полица лагер и скратете го од вишокот материјал.Плус, анти лизга душеци се не-лепило и лесно пренослив.Мултифункционален Облоги : Ова шкафот лагер е погодна за дом и кујна.Тоа не само што може да се користи како кујна облоги за кабинети и фиоки за да се обезбеди чистота на дом и кујна, но исто така може да се како мат, фрижидер за да се задржи свежината на храната и овошје.Повеќе може да се користи како фиока облоги за бања, фиока лагер, шкафот подлога, биро облоги, табела влошки, shelve, counter врвот, под мијалникот лагер итн.По Продажбата на Услугата : Нашата мисија е да се донесе квалитет и разновидност на вас.Ние веруваме квалитетот на оваа полица облоги за жица shelving и дека ќе бидете задоволни со нашата контакт хартија за кабинети.Направи вашето место убава со невидена квалитет.Се надеваме дека ќе уживате во овој фрижидер душеци, колку и да уживаме во донесувањето тоа за вас.Ако за било која причина нашиот фрижидер облоги не ги задоволуваат вашите потреби, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим.

Особините