.

Самолепливи Мини Плоштад Стакло,2400pieces Злато Плоштадот Огледала Мозаик Плочки 5x5mm Секој

Самолепливи Мини Плоштад Стакло,2400pieces Злато Плоштадот Огледала Мозаик Плочки 5x5mm Секој

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【 МАТЕРИЈАЛ】Вистински стакло огледало со мазни рабови, која неизбежно ќе се скрши исклучите некои делови за време на транспортот. 【КОЛИЧЕСТВО】Нашите производи имаат 2 видови на пакување,во собата доаѓа со 1 листови на самолепливи огледало мозаици,големината е 300мм x200mm(60x40pcs).2400 вкупно.Друг сет inludes 2 лист,големината е 300x100mm(60x20pcs). 【ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ ЗА рачно изработени УМЕТНОСТ】Можете да го користите налепници за да се направи огледало топки, картички и scrapbooks; огледало мозаици одразуваат сребрена светлина, убава и шармантна, правење на вашиот уникатни ракотворби и око-фаќање. 【ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ】Само кора и се држи,овие мини плоштад огледала имаат само-лепило поддршка па нема лепак е потребно. 【ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ】 Секој пакет има 2400 парчиња на плоштадот огледало мозаик плочки со самолепливи поддршка.Секој мали мозаик плочки може да се подели самостојно да ги красат други предмети според вашите сопствени идеи.Материјал : Направен од вистинско стакло, огледала, Злато огледало мозаици за занает проекти Големина : 5 x 5 mm секој мозаик плочки, 2400 парчиња во вкупниот број на Лесен и едноставен за употреба : нема потреба да се применуваат лепак како овие мини плоштад огледала дизајниран со самолепливи поддршка Широка примена : ги красат ѕидовите, внатрешни декорации, таванот , decoupage, - карта во донесувањето одлуки, scrapbooking и уметност колаж самолепливи плоштад мозаик плочки : Секое парче на мини плочка со самолепливи подлога за да држи до целта површини.

Особините