.

ZHENFAN 4-Pack Правоаголна Складирање Пластична Кошница, Црно Бела Тенок Кошеви за Плакари, Полица и Фиоки

ZHENFAN 4-Pack Правоаголна Складирање Пластична Кошница, Црно Бела Тенок Кошеви за Плакари, Полица и Фиоки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Прифатлива сет на мали пластични складирање кошница со 2 различни бои : црна и бела, секоја боја има 2 пакет, вкупно 4 пакет се вклучуваат.Секој еден спецификации : 10.24"х5.3"x4.7".Пластични складирање мали кошеви е направен од еколошка безбедност не-токсични и без мирис пластични материјали, лесна тежина, цврсти и издржливи, можат да се користат за многу години.Лесно да се идентификуваат објекти со шупливи надвор дизајн.Има место за етикетирање на страната за лесно пребарување и сортирање.Отворете топ дизајн ви обезбедува повеќе простор за складирање.Пластовидно, може да заштедите простор, кога не ги користите.Пластични складирање кошница имаат рачка, тие може да бидат отстранети од фиоките и однесен до местото каде што сакате да се стави, четири пакети и двете бои се добри за сортирање, ќе заштедите време и го задржува организирани.Овие организатор кошници може да се користи во кујната, livinroom, спална соба, бања, канцеларија, училница, итн.Совршен за задржи канцелариски материјал, козметика, gadgets, чорапи, играчки, украси, закуски, канцелариски материјали.Package4 x пластични складирање кошница, 2 црно и 2 white Size : 10.24 L x 5.3 W x 4.7 H Количина : 4 pack Color : црна и white Material : пластика ПП material Products Description Hollow дизајн го прави тоа вентилација, не е лесно да се контаминирани со прашина, доволно длабоко за да се организираат во сите видови предмети.Различни бои кошници може да се користи за чување на различни видови на дребулии, што го прави средина топло и уреден.Пластични складирање кошница со едноставна и се справи со дизајн го прават тоа лесно да се носат, мазни рабови и мазна внатре да може лесно да се чисти.Пластични складирање кошница со стек-во можност дизајн, може да магацинот на сите нив кога не е во употреба, зема нема простор на сите, и целосно невидливи кога не е во употреба.Квалитетот на овие пластични кошници се врвот, нудат декоративни прилог на секоја соба на својот дом, големиот простор saver и оркестарот за куќата за намалување на нередот.Големината и висината на чување кошница е идеален за секојдневно складирање.Тоа се користи во кујни, канцеларии, училници, библиотеки, гаражи и сл., и може да се сместат разни предмети за секојдневна употреба, како што се А4 хартија, книги, играчки, датотеки и разни сосови и така натаму.

Особините