.

Holibanna 2 Парчиња Слама Складирање Кошеви Плетен Складирање Кошеви Handwoven Ратан Складирање Кошница Seagrass Организатор Сад За Мали Предмети

Holibanna 2 Парчиња Слама Складирање Кошеви Плетен Складирање Кошеви Handwoven Ратан Складирање Кошница Seagrass Организатор

DEN 508.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесно да се движите и да го земе.ратан складирање кошница.погодно за чување на далечинскиот управувач, копчиња и мобилен телефон со полначот.handwoven складирање кошница.Направени на добар квалитетен материјал, кој е удобно и мазна чувство.слама чување на кутии.Кошница може да се сместат мали кадифен играчки во детска игра соба или расадник соба.слама алги кошница.Може да се користи за да се стави некои мали работи во кујна, бања, спална соба или во близина на вашата врата.seagrass организатор сад.Опис 2 Парчиња Слама Складирање Кошеви Плетен Складирање Кошеви Handwoven Ратан Складирање Кошница Seagrass Организатор Сад За Мали Предмети Карактеристики Боја : Темно Сива боја Материјал : Памук Јаже Големина : 14x14x14cm Пакет, Вклучувајќи 2 x виси кошеви.

Особините