.

GADZILLE Чување на Кутии за Мрзеливост Свитлива Коцка Организатор Складирање Кутија Расклопна Ткаенина Складирање Кошница Декоративни Облека Складирање Бин со Рачки

GADZILLE Чување на Кутии за Мрзеливост Свитлива Коцка Организатор Складирање Кутија Расклопна Ткаенина Складирање Кошница

DEN 967.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Складирање организатор кутии за да обезбедат решенија за широк спектар на чување треба : организирање и чување облека, обувки, играчки, пет производи, toiletries, перење, кревет и постелнина, спортска опрема и за многу други намени, го Стави во секој дел од вашиот дом : дневна соба, спална соба, бања, комунални соба, детска соба, перење соба.Изглед Design Decorative кошеви дојде во забава, стилски и симпатична стилови и бои и се совршен додаток на градинка, дом, канцеларија, занает соба, или да додадете боја на секоја соба.Стилски, Но и Практичен-На декоративни кутии за складирање се дизајнирани со модерен и стилски модели, и декоративни и практични, што ги прави одличен украс за домот, Cubby чување на кутии, исто така, се идеален подарок за пријателите и семејството, и можат да бидат дадени како подароци за Божиќ, ноќта на Вештерките, за Денот на Вљубените и денот на Благодарноста.Повеќенаменски И Разноврсна Чување на Кутии-Ова 11 инчен коцка чување на кутии нуди бескрајни можностите за складирање, како плакарот чување на кутии, спална соба организирање на кошница, под кревет фиоки, перење облека ќебе кошеви, пет играчки кошеви, дете playroom играчка градите и пелена за складирање, И лесно да се чисти, избришете со влажна крпа може да се чистат.Сервис и Гаранција-Мали складирање кошница е со висок квалитет, и се надеваме дека ќе ви донесе добро искуство!Плакарот чување на кутии ја претставуваат нашата строг однос кон нашите производи, доколку постои било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да помогнеме.Малите Кутии за Складирање-Коцка чување на кутии за мерење 11inch, складирање кошеви имаат засилен памук јаже рачки за лесен и удобен транспорт, здрав дното на ткаенина складирање бин ја задржува својата форма по секоја употреба.Во исто време, складирање кошеви за полиците се одличен додаток на вашиот почетен живот, заштедувајќи ви многу проблеми со дома чување.Здрав Материјал-Оваа коцка организатор складирање кантите е направен од висок квалитет на P-U кожа и платно ткаенина, силна структура и издржливи, На количка за коцка складирање бин едноставно набори и продавници во еден агол кога не е во употреба, зема нема простор на сите.Производ Advantages Fabric кутии за складирање се ослободени од хемиски мириси и еколошки, Лен ткаенини е силна но сепак мека, ова расклопна складирање кутија сет ќе ги задоволи вашите долгорочно складирање потреби.На свитлива функција на кантите за коцка складирање значи тоа е и простор за заштеда и преносни, Кога не сте ги користите, или им се потребни за патување, можете едноставно да го капакот за нив.

Особините