.

10pcs Злато Домот Катира Покана Ласерски Сече Флорални Партија Повикува за Лукративна Роденден Покана (Злато)

10pcs Злато Домот Катира Покана Ласерски Сече Флорални Партија Повикува за Лукративна Роденден Покана (Злато)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина:18*12cm (7*4.8 инчен).Тип : Настан & Партија Материјали Настан & Партија Предмет Тип : Покана Картички Повод : Свадба,Забава,Chirstmas,Подароци.пакет вклучувајќи покана картички ( нема внатрешна хартија и коверти).Карактеристики : Соодветна големина, идеален за ставање на внатрешната картичка на покана информации во него.Деликатна дизајн може да и покаже на вашата искреност.Тоа им помага да им даде на вашите гости добар впечаток на вашата свадба. 10pcs Злато Домот Катира Покана Ласерски Сече Флорални Партија Повикува за Лукративна Роденден Покана.

Особините