.

30 Серија Оди Kart се Вози Појас Заменува Manco 5959 / Кометата 203589,вртежен момент конвертор појас(Пакување од 3)

30 Серија Оди Kart се Вози Појас Заменува Manco 5959 / Кометата 203589,вртежен момент конвертор појас(Пакување од 3)

DEN 522.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

На 'go-kart' вози појас се користи на повеќето Manco, Американски Sportworks и Кен-бар Karts со 5hp-7hp мотори.Исто така се користи на Кометата TAV2 гром на вртежен момент-а-verter комплет.Центар до центар место за возачот и управувано макара треба да биде помеѓу 6 5/8 инчи и 6 11/16 инч.Ширина : 0.75", Должина : 27-1/32" Fitment : Manco 5959 Кометата 203589. Висок квалитет-одлична замена појас Направени од одличен квалитет гумени материјал,тоа е цврсти и издржливи во употреба.висок километражата и сигурен перформанси.Тестирано под тешки услови на животната средина за да овозможи максимална ефикасност во секој терен или времето.Погоден за следните директна замена : 30 серија вози појас 203589,203589 вртежен момент конвертор појас,203589a оди kart појас,марко 5959 појас,203589 вози појас,203589 кометата,вози појас 5959,manco кометата се вози појас,manco 5959 df 2 степени,manco 5959 2 степени,manco 203589,м5 хаос оди kart појас,kt 196 оди количка појас,gokart вози појас,колман gocart појас,gokart појас,оди количка појас asw 5959,вртежен момент конвертор појас 5959。.Пакет се Вклучени : 3 x Оди Kart се Вози Ремени;30 Серија Оди Kart се Вози Појас-Според фабричките спецификации, одлична замена појас за стари или носи еден.Ве молиме да се провери и потврди тоа е точно дел пред купување!Ви благодариме!.Асиметрични Појас, рамни од едната страна и аглеста на other Colour : black Material : ABSSuitable за следниве директна замена : вртежен момент конвертор оди kart beltgo вози картинг beltgo количка beltcomet 203589 beltblack вдовица оди kart belt30 серија вртежен момент конвертор belt5959 belt203589/5959 оди количка beltbelt 203589manco оди kart belt30 серија beltbelt оди carttav2 belt203589 beltyerf куче beltmanco 5959 beltgo kart belts5959 оди kart beltgo kart појас 203589torque конвертор beltcomet вртежен момент конвертор beltgo картинг моторот конвертор beltpredator 212 вртежен момент конвертор beltgo kart beltgocart beltgo kart појас 20 seriesgo количка вртежен момент конвертор beltcomet спојки beltgo количка појас 5959comet beltmanco beltyerf куче оди kart belt203589a belt203589 кометата beltmanco dingo beltpredator belt203589 5959 beltmanco 5959manco 5959 оди kart beltasw 5959 beltasw 5959drive појас оди kartmanco оди количка beltpredator 212 beltmini велосипед beltgo количка спојки beltgo количка појас 203589murray оди kart belt212cc предатор мотор belt20 серија оди количка beltcoleman kt196 оди kart beltmini велосипед вртежен момент конвертор beltkt196 вози beltgocart појас drivecoleman kt196 beltcoleman оди kart beltblack вдовица оди количка beltpredator 212 вози beltdrive појас оди cart5959 kevlar beltbelt asw59595959 asymetric оди kart beltasw 5959 kevlar belt5959 вртежен момент конвертор beltamerican sportworks 5959comet 203589a belt5959h оди kart belt5959 manco вози картинг belt5959 gokart појас.

Особините