.

Мажите После Бричење Balm, Мажите По-избричат Навлажнувачки Лосион за Лице Крем, Смирува и Moisturizes Лицето После Бричење, Ја Ра zor Горат за Свилен гланц

Мажите После Бричење Balm, Мажите По-избричат Навлажнувачки Лосион за Лице Крем, Смирува и Moisturizes Лицето После Бричење,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПОСТ ИЗБРИЧАТ BALM ЗА МАЖИТЕ : да Содржи растителни екстракти, нежна и смируваат кожата откако ќе се избричат.БЕЗБЕДНО и ЕФЕКТИВНО : Наменета за мажите кои треба итно ослободување по бричење, безбедно и ефикасно.MOISTURIZES : Смирува и ги смирува кожата, да обезбеди крајна удобност и заштита на кожата по бричењето.ДЛАБОКО ЧИСТЕЊЕ : да се Елиминира болката на ра zor гребнатини, може да длабоко очисти и да го негуваат.БРАДА ГРИЖА КРЕМ : да се Даде на вашата кожа нежно и заштитни хидратација кој трае во текот на целиот ден.Спецификација : Предмет Тип : По-избричат Лосион Боја : Како на Сликите Покажуваат Нето Содржина : 50g Пакет Тежина : Околу. 98g Пакет Листа : 1 * По-избричат Лосион.

Особините

Item Type:
After-shave Lotion
Color:
As Pictures Show
Net Content:
50g
Package Weight:
Approx. 98g
Package List:
1 * After-shave Lotion :