.

Аква Velva Ладење Mens По Бричење, Мраз Спорт, Витамин Е и Про Витамин Б5, Смирува, Cools, и Освежува Кожата - 3.5 Унца

Аква Velva Ладење Mens По Бричење, Мраз Спорт, Витамин Е и Про Витамин Б5, Смирува, Cools, и Освежува Кожата - 3.5 Унца

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Аква Velva, познат како Америка е прв по бричење, е помагање да се смири, кул и refresh мажите кожата од 1917. Патување Големина на движење По бричење за мажи освежува кожата со ладење сензација.Аква Velva Мраз Спорт доаѓа во класичен Американски Мирис, фирми и тонови на кожата, и го завршува чиста избричат.Да Се Загрози Доказ Шише.Се применува малку на избричи области на лицето и бришење во благо.Аква Velva Ладење По Бричење, Мраз Спорт, 3.5 Унца.

Особините