.

1 1/2 Инчи X-Рициново Висока Капа Низок Профил, Dual TPR Тркала Рициново 1 1/2 Плоштадот Врвот Плоча

1 1/2 Инчи X-Рициново Висока Капа Низок Профил, Dual TPR Тркала Рициново 1 1/2 Плоштадот Врвот Плоча

DEN 105.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

СПЕЦИФИКАЦИИ -.ИНДУСТРИИ И АПЛИКАЦИИ.ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ.Јаков Holtz X-Рициново Двојни тркала вртливата рициново Низок профил, висок капацитет композитни тело рициново Сива Гума на Црна полипропилен core тркала 150 фунти капацитет 1-1/2" x 1 1/2" врвот плоча 1" x 1" гром дупка шема.

Особините