.

TYUXINSD Погодност Спортски Мобилен Телефон Рака Покрие Мултифункционален Работи Торба Машки Зглоб Торба Отворено Рака со Рака Торба Трајни (Боја : Б) (Боја : D: D)

TYUXINSD Погодност Спортски Мобилен Телефон Рака Покрие Мултифункционален Работи Торба Машки Зглоб Торба Отворено Рака

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Музика мобилен телефон рака торба, за професионални спортски дизајн, независни главниот торба и под-торба дизајн, објект за сортирање.Висок квалитет на патент, мазен и лесен за користење, двојно трајни патент дизајн е полесно да се користи.Задниот дел е дизајниран со еластична бендови и еластична рака бендови за удобност и заштита од испаѓање.Направени од високо-квалитет на оксфорд ткаенина, таа има добра текстура, водоотпорен, high-definition дигитално печатење шема, светла боја и лесно да исчезнат.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.Ергономски дизајн, не е лесно да се падне, добра вентилација, повеќе uses Product материјал : висок квалитет на оксфорд fabric Product карактеристики : светлина, удобно, breathable Suitable за публиката : трчање, фитнес, cycling Suitable модел : 19.5 CMx11 CMProduct боја : слика color Style : Sports Closed начин : zipper Shape : vertical Prevent кинење : На armband има силна одликување, кое што спречува кинење за време на напорни вежби.Анти-пот и добро миење : на armband е направен од водат-отпорни neoprene и, исто така, има анти-пот и перат својства.Прилагодете рака обемот На : прилагодливи рака дизајн поддржува голем број на арм circumferences од 24 cm до 40 cm.Арматура и удобност : Удобно костец обезбеди рака на вашата рака за време на вежбање и работи, и тоа сигурно има вашиот уред во место.Високо чувствителните : маската се прави на транспарентен отпорно на гребење материјал кој обезбедува допир компатибилност во вашата активност без жртвување на чувствителност на допир.Згодни и убави : На слушалка и полначот исечок овозможи директен пристап до телефон преку armband.Скриени џек дизајн не го жртвуваат изгледот на перфорација.Вграден-во keychain и картичка слот за безбедно чување на ID картички, кредитни картички и готовина.▲Ве молиме имајте во предвид : ☆ 1. Ако не сте задоволни со нашите производи или има и други прашања, ве молиме да ги споделите со нас што е можно побрзо и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.☆ 2. Ако ви препознаваат нашите производи, ве молиме не заборавајте да го напушти пет ѕвездички.Ние го цениме вашиот охрабрување.☆ 3. Ако ова е наша грешка, ние ќе го реши тоа и да ви даде задоволително решение.answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот производ.Податоците внесени во слика е за повикување само, ве молиме погледнете го.

Особините