.

Скратува за Embellishments, Завршува - Антички Злато 1/2 француски Gimp Трим Злато (10 Метри) .D00411 - за Занаети, Шиење проекти со Алина Natetkova

Скратува за Embellishments, Завршува - Антички Злато 1/2 француски Gimp Трим Злато (10 Метри) .D00411 - за Занаети, Шиење

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Основни Трим Колекција ½ "француски Gimp Плетенка Стил : FGS разноврсна и ½" Gimp Плетенка може да се користи за да обезбеди карактеристична границата за текстил и мебел додатоци како што се pelmets и lampshades мека мебел, како и на фрли перници & постелнина Направени на Квалитетот Полиестер предиво Ширина : ½" (13mm) 10 Двор Value Pack (30 Ft / 9.1 Метри).Тип : Gimp - Боја : Злато.Може да се користи за да обезбеди карактеристична границата за текстил и мебел додатоци како што се pelmets и lampshades мека мебел, како и на фрли перници & постелнина и Занаети.Ве молиме референца димензии за мерење и големината на објектот.Ве молиме контактирајте со нас ако ви треба дополнителни информации.Ви благодариме.Основни Трим Колекција ½ "француски Gimp Плетенка Стил : FGS разноврсна и ½" Gimp Плетенка достапни во боите на Основните Трим колекција Gimp Плетенки може да се користи за да обезбеди карактеристична границата за текстил и мебел додатоци како што се pelmets и lampshades мека мебел, како и на фрли перници & постелнина Направени на Квалитетот Полиестер предиво Ширина : ½" (13mm) 10 Двор Value Pack (30 Ft / 9.1 Метри).

Особините