.

QuQuyi ПВЦ Винил Цевки Лесен Степен на Јасно Пластична Цевка, 6mm ID Х 8мм OD (1/4 ID X 5/16 OD) ПВЦ Цевка Флексибилни Пластични Црева Линија Цевка, 245FT(Секоја Тркалаат тежи 5.5 lb)

QuQuyi ПВЦ Винил Цевки Лесен Степен на Јасно Пластична Цевка, 6mm ID Х 8мм OD (1/4 ID X 5/16 OD) ПВЦ Цевка Флексибилни

DEN 1487.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина - Пластични ПВЦ винил цевки, 6mm ID Х 8мм OD(1/4 ID X 5/16 OD),310 метри.Карактеристики - Нашите пластични цевки е флексибилен, лесен и кристално јасна.И лесен за користење, обликот, виткајте, било алатка за сечење лесно може да се намали.За Низок Притисок Апликации - QUQUYI ПВЦ цевки е погодна за низок притисок на воздухот, течни, хемиски и гасови, и на ниска температура употреба.Висок Квалитет -Ова ПВЦ цевки се изработени од високо квалитетни материјали.Мазна внатрешност и надворешност која го спречува слоевита акумулација и овозможува лесен проток и чистење.Широко Апликација - Ова пластични цевки се однесува на индустриски и земјоделски, инженеринг, риба, земјоделството и други области, или лабораториски апликации за пренесување на течност и гас, како што се воздухот црево за риба тенкови и аквариум, езерца, затворен вода градина и други домашни намени.

Особините