.

Потсетник Врзивно 2022-2023 18-Месечно Излет + 361 Излет Налепници, Неделен & Месечни Прегледи, Хард Корица, Еластична Затворање, Месечни Divider Јазичиња, Џебови, To-Do Листи, Keeps

Потсетник Врзивно 2022-2023 18-Месечно Излет + 361 Излет Налепници, Неделен & Месечни Прегледи, Хард Корица, Еластична

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Потсетување Врзивно беше дизајнирани за да заличи вашиот ден и да го олеснат товарот од вашиот ум.Не, навистина, уживајте во моментот.Неделите се поделени во работни денови од лево и викенди на правото за лесно викенд планирање!.Состанокот Се Земе Предвид, Да Работат Надвор.Користете нејзината страница, за да даунлоадирате вашите денови, недели и месеци, така што вашиот ум е слободен да уживате во сегашноста.To-do листа на изборни полиња.како датум на раѓање на вашиот нов внука или внук оваа година!.Користете го неделниот страници на листата на дневна детали.

Особините