.

RunningontheWall Гимнастика Медал Екранот Багажник, Gymnast Медал Закачалка Мир. Љубов. Гимнастика. Гимнастика Награда Закачалка, Gymnast Лента Носителот

RunningontheWall Гимнастика Медал Екранот Багажник, Gymnast Медал Закачалка Мир. Љубов. Гимнастика. Гимнастика Награда

DEN 167.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВО ГИМНАСТИКА МЕДАЛ И ПАНДЕЛКИ DISPLAY - Убаво приказ и организирање на вашата колекција на медали, награди и панделки од исполнува и натпревари.Мора да имаат за ГИМНАСТИКА манијак дали младите дете, млади или тинејџер, девојки или момчиња слично.ВО ГИМНАСТИКА МЕДАЛ И ПАНДЕЛКИ DISPLAY - Убаво приказ и организирање на вашата колекција на медали, награди и панделки од исполнува и натпревари.Мора да имаат за ГИМНАСТИКА манијак дали младите дете, млади или тинејџер, девојки или момчиња слично.УНИКАТНИ ДИЗАЈНИ СО ИНСПИРАТИВНИ ПОРАКИ - Доаѓа во уникатните дизајни прикажување на "Мир, Љубов Гимнастика" кој е сигурен да бидете мотивирани кога ќе се чувствуваат како да не може да се задржи случува повеќе.Изнесам чувство дека сте ја добиле во вашиот последен се сретнеме повторно и повторно.Нашите инспиративни ГИМНАСТИКА цитат направи нашиот единствен носител на рек ДАБ ГИМНАСТИКА опрема!Вид на материјал и новина децата и младите се бараат.ИЗДРЖЛИВИ И СТИЛСКИ DISPLAY - Изработени од МЕДИЈАПАН рециклирани извор дрво со две палта на премиум боја и голема висок квалитет на винил letterings го прави овој прикаже издржливи и долготрајни.Модерен изнесе рабови.Се избере совршена боја за секоја соба оркестарот стил.Изгради свој личен ѕидот на слава во вашата спална соба!.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ГИМНАСТИКА - Овој медал и панделки екранот прави најпосакуваниот подарок без разлика дали сте купување за почетник или напреден спортист, дури и за утврдена професионална.Одличен начин за било ГИМНАСТИКА љубовник за да се прикажат сите своите метал медали, панделки, награди и lanyards!Нема друго парче на опрема ќе биде повеќе ја негуваат од овој додаток.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Доаѓа со клуч-слот drilled дупки во задниот за кавга-бесплатно ѕид монтирање.Мерење на 24" X 10" X .75".Вклучува екстра долг сребро куки за да се приспособат на широк медал lanyard и слаби панделки.Сите хардвер е вклучено, но не е инсталиран.

Особините