.

KH Љубител на Спортот 16x20 Палета Гордост - Кошарка Седење Табелата Минесота (Дулут) Bulldogs Кошарка

KH Љубител на Спортот 16x20 Палета Гордост - Кошарка Седење Табелата Минесота (Дулут) Bulldogs Кошарка

DEN 1154.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дрвени Палети изглед.Мерки 16" x 20".Официјално Лиценцирани.Виси.Совршен подарок.Го прослават вашиот тимски дух со ова официјално лиценцирани дрвени палети, кој го вашиот омилен тим логото.Совршен за секој човек пештера, канцеларија или дома.Суптилна боја на ѕвонење да ја направат совршена за секој дом оркестарот.Спортски decore не е само за подрумот повеќе.

Особините