.

Европски Стил Руралните Мали Луксузни Коска Кина Кафе Керамички Англиски Попладне Чај Купот На Нордиските Стил Купот На Цвет И Чаша Чај

Европски Стил Руралните Мали Луксузни Коска Кина Кафе Керамички Англиски Попладне Чај Купот На Нордиските Стил Купот На

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

★ Машина за миење садови Безбедно : BPA free, е безбедно да се користи во микробрановите, печки и фрижидери, стерилизатори и може да се користи во dishwashers.Полесно за перење, помалку детергент, токсични. ★ Домот, убави, многу модерна сет.Тие ќе бидат добар прилог на вашиот дом.Високо-квалитетни материјали, безбеден и еколошки, се чувствуваат удобно, дозволете да уживате во вашиот оброк. ★ Здрав материјал : пукаше во висока температура, безбедни за здравјето, направени од природни обоени глина богата со минерални во прав, слободни од штетни материи, како што се олово и кадмиум, светла и издржливи боја , сигурни за употреба. ★ Lifelike украси.На глазура процес е отпуштен од работа на висока температура од 1300° на дизајн dew-како релјефи на керамички површини и украси да се целосно да се покаже на влага и транспарентна текстура на керамика, како што се jade.страната.Глеѓ е чиста и мазна, лесна за чистење, порцелан е мазна и има висока цврстина. ★ Добра услуга : во Текот на логистика и транспорт, пакување штета е неизбежна.Ако примите оштетени пакет, ве молиме направете фотографија и-мејл.Ние ќе ви испратиме нова замена дел и не треба да се врати на оштетениот објект.Контактирајте го нашиот 30-ден за поддршка на корисниците преку по-продажбата на е-пошта.Потекло : CN(Потекло)Материјал : Ceramic Uses : апарати за домаќинство, housewarming, празник партии, патување сувенири, кујни, хотели, ресторани ..Големина : Како што е прикажано во слика (прирачник за мерење ве молиме овозможи 1-2 CM разлика)Пакување листа : 1 PCS (со исклучок на храна и други украси).

Особините