.

Стил Екстра Голема Кригла Пиво 35 Унца,Големи Стаклени Чаши Со Рачка,Еден Литар германски Пиво Штајн Супер Кригла (35 мл)

Стил Екстра Голема Кригла Пиво 35 Унца,Големи Стаклени Чаши Со Рачка,Еден Литар германски Пиво Штајн Супер Кригла (35 мл)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големи Димензии : Оваа Голема Чаша Пиво Супер Кригла може да се одржи 35 унца пиво или ладна вода,Може да заштедите време.Тие се атрактивни, лесно да се воочи големината и како цврст како што може да биде.Исклучителен Квалитет: Овие чаши се многу здрав и многу тешки.има удобна рачка,можете да ги чуваат во замрзнувач, па тие мраз до кога извади за употреба.Погоден за секоја Прилика:Совршен за Октоберфест и специјални прилики.Подарок за љубителите на пиво:го препорачувам на сите пиво фанови.Можете да го пополните со околу 3 шишиња од пиво.Транспорт Безбедно - кутија е многу силна и секој стакло има пена торба.Осигурајте се дека пратката пристигнува безбедно.Се чувствувам апсолутно безбеден во вашето купување.Ако поради некоја причина не сте задоволни,едноставно враќање на очилата за брза и целосна наплата.Секоја прилика е можност да го прослават животот и свој момент, Користете Bavel drinkware, се направи вашите омилени моменти прашање.Голем за двете секојдневниот секојдневен се средби и вечера ,.Издржливи и машина за миење садови безбедно за брз, лесен расчистување.Секоја прилика е можност да го прослават животот и свој момент, Користете Bavel drinkware, се направи вашите омилени моменти прашање.

Особините