.

95th Роденден Зеде Квадратен Корен од 9025 Години за Да се Страшни & Совршен - 22oz Пиво Штајн Керамички Бар Кригла Tankard Drinkware - за Пријател, Сопруга, Сопруг, Родител Роденде?

95th Роденден Зеде Квадратен Корен од 9025 Години за Да се Страшни & Совршен - 22oz Пиво Штајн Керамички Бар Кригла Tankard

DEN 670.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

КЕРАМИЧКИ ПИВО ШТАЈН : Ова пиво штајн е направен од бели керамички со злато намали и D-справи.Тоа е машина за миење садови безбедно и чува 22 оз вредност на пиво.КОРИСНА И УНИКАТНА : Креативни и прилагодени подарок дека тој или таа ќе се допаѓа, и тие ќе го види тоа секој ден кога ќе уживате во неговиот или нејзиниот омилен ладно пиво.СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Замислете изгледот на нивните среќни лице, кога тие се отвори на подарок кутија и да се најде овој кул персоналните пиво штајн.Производ Големина : 6.6 x 6.6 x 3.5 инчен (Висина x Широчина x Длабочина).ПОДАРОК ТИЕ ЌЕ го САКАМ : да се Забавуваат и топло присутна колеги, најдобрите пријатели, членови на семејството, како сопруг, сопруга, мајка, татко, баба, дедо, чичко, auntie, внука, внук, син или ќерка.ЗА ПОСЕБНИ ПРИЛИКИ : Роденден, свадба годишнина, ангажирање, Мајката на Татко Денот на Вљубените, Божиќ Божиќ денот на Благодарноста, Велигден, дипломирањето, бременост, пензионирање или спомен.Ова Пиво Штајн е сигурен да го направат вашиот живот насмевка од уво до уво.Најдобрите подароци се лични и функционални, а тоа е зошто оваа смешна подарок пиво штајн е фантастичен избор.Можете да се облекуваат на пиво штајн од страна на ставање на подароци во внатрешноста, како што се лепенки, бонбони и чоколади, или од кафе и чај кеси.Ова пиво штајн е направен од бели керамички со злато намали и D-справи.Тоа е машина за миење садови безбедно и чува 22 оз вредност на пиво.Производ Големина : 6.6 x 6.6 x 3.5 инчен (Висина x Широчина x Длабочина).

Особините