.

Hogue Гума Overmolded Акции со Forend за Ремингтон 870, 12 Л К. П.

Hogue Гума Overmolded Акции со Forend за Ремингтон 870, 12 Л К. П.

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Водоотпорна и не се лизга.Мека одвратна амортизирање buttpad.Ambidextrous дланка се издува.Hogue пушка акции се моделирани од супер тешка fiberglass засилен полимер, обезбедува стабилност и точност.Контрола и целата forend се над моделирани за најдобро справување со карактеристики.Овие супериорен акции се трајни, водоотпорна и не се лизга.Hogue пушка акции се супер удобно со стандардна должина на повлече, ambidextrous ергономски дланка издува и мека одвратна амортизирање buttpad.

Особините