.

Магнетни врвката за Шиење Pincushion, Магнетна Игла за Носител со Wristband за Шиење+ Силикони Црна и Розова Wristband

Магнетни врвката за Шиење Pincushion, Магнетна Игла за Носител со Wristband за Шиење+ Силикони Црна и Розова Wristband

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Носат кога ќе работат, тоа може да го подобри ефикасноста на работата, но, исто така, може складирање железо материјал додатоци.Супер магнетни:Секој магнетни зглоб pincushion adsorb повеќе од 100 главата иглички.Силикони за врвка за рака : врвка За околу рака автоматски се приспособува на дебелината на вашиот зглоб.На thickest големината на зглобовите не го надминува 15 CM.Силен магнет е совршен за задржување на игли и игли, darning, кабел и везови иглички, или боби иглички и косата клипови за фризери и hairstylists.Пакетот вклучува : Две магнетни врвката за шиење Pincushion и замена wristband.Носат кога ќе работат, тоа може да го подобри ефикасноста на работата, но, исто така, може складирање железо материјал додатоци.

Особините