.

Пинцети Поставите 5-Парче - Професионални Нерѓосувачки Челик Пинцети со Криви Ножици, Најдобри Прецизност Tweezer за Веѓите, Splinter & Ingrown Отстранување на Влакна со Кожа П

Пинцети Поставите 5-Парче - Професионални Нерѓосувачки Челик Пинцети со Криви Ножици, Најдобри Прецизност Tweezer за Веѓите,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【ВРЕДНОСТ ПАКЕТ помош на пинцета ЗА ВЕЃА】4 Прецизност нерѓосувачки челик веѓите Пинцети & криви веѓите ножици.Заштитете го вашиот нежен со кожата, да одбие кожни алергиски реакции.Отстранување на лицето коса е неопходен елемент за лична нега, го однесе далеку да уживате и во рамка на твоето лице и подобрување на вашите карактеристики. 【4 РАЗЛИЧНИ ПИНЦЕТИ】Вклучувајќи ги посочи, коса, рамна, аглеста совети, еден од собата е исполнат различни потреби.Совршен за трим веѓите, ingrown коса, лицето носот коса, лажни трепки, двојно eyelid лента, splinters, мажи бради и така натаму. 【ПРЕЦИЗНОСТ ПИНЦЕТИ & НОЖИЦИ】Совршено подреден во средина & калибриран.Високо квалитетни нерѓосувачки челик совети ќе прецизно отстранување на лицето коса без лузни вашиот мазна кожа!Тоа е дофати добро и да го ставите да се спроведе во било која област наместо да крши се исклучи или да го сече косата, дури и го дофати најмалите поединечни влакна. 【ПРЕНОСНИ КОЖА СЛУЧАЈ】Коса removel tweezer алатки дојде со малку кожа случај, тоа е пренослив и лесни дека лизга лесно во џеб, чанта, спортска торба, куфер.и секој tweezer има индивидуални џеб да задржи веѓа tweezer чисти и не се толку лесно да се изгуби. 【100% УСЛУГАТА ЗАДОВОЛСТВО】Ние посветуваме внимание на шопинг искуство на клиентите.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.

Особините