.

ifundom Роденден Украси за 2 компјутери Креативни Влечење Линија Piñata Партијата Игра Piñata Роденден Piñata

ifundom Роденден Украси за 2 компјутери Креативни Влечење Линија Piñata Партијата Игра Piñata Роденден Piñata

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Удри со бар, стап или сите погоре и потоа го добиете мал подарок и бонбони.Игра оваа игра со семејството, пријателите и соучениците, ќе добиете многу забава од тоа.Пополнете го со бонбони, мали подароци, итн.It' s забавно и интересно кај децата роденден.Совршен за социјално воздржаност собири, полот откриваат страните, фестивал собири.Направени на премијата и безбедно материјал, парична казна изработка и креативни outlook.Опис Оваа piñata играчка е - мора да има piñata играчка за деца играње на роденден партии, шарени завршница го прави одличен за партија прилики.Совршен за деца s родендени и прослави, погоден за деца да се доживее возбуда на еден piñata дека пукнатини и забава на распрснувањето слатки.Карактеристики - Материјал : Хартија.- Големина : Околу 45. 00 X45. 00 X4. 00cm/ 17. 68 X17. 68 X1. 57inch.- Пополнете го со бонбони, мали подароци, итн.Таа s забавно и интересно кај децата роденден.- Совршен за социјално воздржаност собири, полот откриваат страните, фестивал собири.- Удри со бар, стап или сите погоре и потоа го добиете мал подарок и бонбони.- Игра оваа игра со семејството, пријателите и соучениците, ќе добиете многу забава од тоа.- Направени на премијата и безбедно материјал, парична казна изработка и креативни outlook.Пакет Including2 x детска игра проп.

Особините