.

Универзален Автомобил Wiper Puller Авто Шофершајбната Wiper Рака Отстранување Поправка Алатка Ветробранското Стакло Стакло Механика Puller Комплет Делови

Универзален Автомобил Wiper Puller Авто Шофершајбната Wiper Рака Отстранување Поправка Алатка Ветробранското Стакло Стакло

DEN 753.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Текстура На Материјал : Метал.Потекло : CN(Потекло).Киднапирање Сила (Т) : 5-10. Надолжни Максимална Се Повлече Растојание (Mm) : Wiper Рака Отстранување Поправка Алатка Стакло Механика Puller Комплет Делови.Максимална Цртање Дијаметар (Mm) : Автомобил Ветробранското Стакло На Прозорец За Wiper Puller Шофершајбната Wiper Рака Отстранување Поправка.

Особините