.

Littlearth МАК Унисекс-Возрасни Пет Премиум Џерси

Littlearth МАК Унисекс-Возрасни Пет Премиум Џерси

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Увезени.Оваа официјално Лиценцирани Милениче Џерси е изграден со автентичен тим ги заслепуваат фудбал ткаенина.Пораби мрачно изградба изгледа и се чувствува како автентична фудбалски дрес.Храбар тим бои и око-фаќање на тимот графика emblazon секој џерси.Домашно милениче-friendly удобност обезбедува на вашето домашно милениче се чувствува како добри како тие изгледаат.Оваа џерси е толку лесно да се стави на и полетување, како што е, да се грижи за едноставно рачен перење и висат сува.

Особините