.

QQT Пеглање Машина, Домаќинство, Железо, парна Машина за Пеглање, Двојно-бар Рачни Пеглање Машина, Електрични Железо-Бела

QQT Пеглање Машина, Домаќинство, Железо, парна Машина за Пеглање, Двојно-бар Рачни Пеглање Машина, Електрични Железо-Бела

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1.2000 W греење тенџере : брзо пеглање pleated облека, обезбедувајќи многу на пареа, така што на облека може да биде целосно протегала и имаат долг животен век. 2. Интелигентна контрола на температурата : машина започнува да се загрее по вклучувањето на, и по пареа е испразнета, машина започнува за автоматска контрола на температура и е во постојана температура држава. 3. Преоптоварување осигурач : кога нивото на водата од резервоарот за вода е премногу ниско, тоа автоматски ќе исклучување, го штити организмот од штетата, и заштита на домаќинство електрична енергија. 4.2.5 L голем резервоар за вода : 15 блузи / 10 панталони / 8 здолништа може да се пеглаат со додавање вода на едно време. 5. Различни пеглање методи : рамни пеглање / виси пеглање / вертикален пеглање, една машина може да го реши проблемот на навремено и мирис.Опис на производот : Постои посебен напон и струја за конверзија интерфејс за локална употреба во курир пакет.Купи со леснотија : Операцијата на владата : механички Напојување на владата : Номинална AC напон : 220 V Номинална моќност : 1800 W Со или без поддршка : Капацитет : 1.9 L (inclusive)-2.2 L (inclusive) По-продажбата на услугата : Национална гаранција (товарни плаќа од страна на клиентот) Температура прилагодување опрема : пет или повеќе.

Особините