.

LWIILW Отворено Водоотпорен Сува Двојна Рамо, Рака Торба Сува Вреќа, Капацитет: 30L (Црн) (Боја : Црна)

LWIILW Отворено Водоотпорен Сува Двојна Рамо, Рака Торба Сува Вреќа, Капацитет: 30L (Црн) (Боја : Црна)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Водоотпорен заштита : целосно ограден дизајн се штити предмети во вашата торба од тоа да биде влажно и го задржува сува во секое време.На водоотпорен функција е голема.Можете да го користите како итен лебди уред кога е потребно, и исто така можете да зачувувате вода за пиење.Погоден за различни сценарија : погоден за бизнис патувања, отворено авантури, патувања, кампување, плажи, риболов, kayaking, велосипедизам, патување, и тоа е добар избор за да се донесе тоа.Хуманизирано дизајн : За брзо отворање и затворање на дизајн е ергономски и помага во поддршка на вашиот товар.Тоа е погодно да се продавница кога не е во употреба и не заземаат простор за складирање.Голем капацитет : голем капацитет ранец може да се сместат многу предмети, без разлика дали тоа е храна, алатки, облека, или електронски производи.Грижете се-бесплатен по-продажбата на : јас сум многу среќен да се избере нашите производи.Ако постои било каков проблем со производот, контактирајте со нас, во рок од 24 часа, ние ќе ви даде решение.Отворено водоотпорен ранец има удобен џебови, водоотпорен, свитлива и удобно, може да се одржи мобилни телефони, прилагодлив рамо straps1. Никогаш не се грижите за вашата торба и намалувањето во вода или на вода добивање.Уникатен вода-тесни се преклопуваат се тркалаат врвот овозможува најдобра во класата на водоотпорни перформанси.Добро за било отворено моменти.2. Прилагодливи рамо ремени, ранец тип, многу погодност, да се ослободи твоите раце, и за тебе кога сметководствената потешки товари.Тока на врвот прави лесно да се носи се справи.3. Тоа може да се стркала или свитканите за заштеда на простор кога не е во употреба.4. Овој водоотпорен барел торба е идеален за реката рафтинг, пловењето, едрење, пливање и риболов, пешачење, велосипедизам,canoeing,kayaking,кампување, итн. 5. Трајни и сигурни.6. Материјал : Еколошко ПВЦ.

Особините