.

ClevrPlus Делукс Прилагодливи Бебе Превозникот Отворено Светло Пешачење Дете Ранец Кампување

ClevrPlus Делукс Прилагодливи Бебе Превозникот Отворено Светло Пешачење Дете Ранец Кампување

DEN 2759.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЛЕСЕН И УДОБЕН : На лесни рамка тежи само 5.5 килограми, но сепак е доволно здрав за да биде удобно и за бебето и за возрасни за часови.Ремени и хип појас се удобно поместена и превозникот карактеристики енергија-апсорбирање на lumbar баласт дека ви држи кул и безбедна.Половината бендот се протега на околу 60".ЕКСТРА ГОЛЕМИ СКЛАДИРАЊЕ ОБЛАСТИ : Складирање оддел, под превозникот е доволно голем да се одржи шишиња, пелени, џемпери, телефон, копчиња и било кои други додатоци потребни за вашата авантура.Нема потреба да носат екстра кеси заедно.Вклучува мини ранец дека е пренослив (мали доволно години за да се носат, но сепак обезбедува екстра складирање кога се прикачени на превозникот).ДОЖД ИЛИ СЈАЈ : вклучени сонцето крошна и дожд покрие помогнат на вашето бебе заштитени, кул, и сува во текот на сите временски услови.На сигурносни појаси и нога stirrups задржи вашето бебе во безбедна положба, па удобно тие ќе заспие.РАСТЕ СО ВАШЕТО ДЕТЕ : На прилагодливи седиште customizes превозникот да се вклопи во вашиот детската висина.Превозникот е изграден за деца меѓу 9-48 месеци (max 33lbs) што ќе ви овозможи да го користите вашиот оператор за години како што вашето бебе расте!.Само тежи 5.2 фунти!.Количка за метална рамка огради станот.Идеален за деца од 6 до 48 месеци.Максимална Дете Тежина : 33 килограми.

Особините