.

Тигар Приказни - фрли перница/перница капак, вклучувајќи и перница insert (16 x 16)

Тигар Приказни - фрли перница/перница капак, вклучувајќи и перница insert (16 x 16)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Поединечно се намали и пораби со рака, перница покрие мерки 16" x 16".Вклучува перница insert (внеси).Стилски изјава дека ќе liven до секоја соба.Материјали : откачи полиестер poplin ткаенина, мастило.Карактеристики на двострано печатење и е завршено со еден скриен патент за олеснување на здравствена заштита.Тигар Приказни - Фрли Перница Маска направена од 100% откачи полиестер poplin ткаенина, стилски изјава дека ќе liven до секоја соба.Поединечно се намали и пораби со рака, перница покрие мерки 16" x 16", има двострано печатење и е завршено со еден скриен патент за олеснување на здравствена заштита.Вклучува перница insert (внеси).Печатени користење на рафинирани инкџет дигитално печатење на моторот и посебно, на база на вода, долго-траен ткаенина мастила за да се произведе печатење дека е жив и трае толку долго како свила екран процес без грубост или пукање.

Особините