.

Модел Модел Длабоко Невидливи L Дел Чипка Пред Перика - АЛПСКА ЛИВАДА (2 Темно Кафеава)

Модел Модел Длабоко Невидливи L Дел Чипка Пред Перика - АЛПСКА ЛИВАДА (2 Темно Кафеава)

DEN 573.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

Генијален широк ангел невидливи чипка печ.Сега можете да дел на вашата коса секаде КАДЕ што сакате.Лесен за стил и одржување.Soft & флексибилни : лесно стил и одржување.Виткање Железо Безбедно до 400 F.Модел Модел Чипка Пред Перуанскиот Природни АЛПСКА ЛИВАДА - 2.

Особините