.

dbest производи GoCart,Теал Намирници Шопинг Кошничка Перење Кошница на Тркала

dbest производи GoCart,Теал Намирници Шопинг Кошничка Перење Кошница на Тркала

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Повеќенаменски мобилни транспорт на материјали, перење и повеќе.Telescoping челична рачка за лесно тркалање во затворени простории или на отворено.Висок квалитет на гуми упатуваа за издржливост.Лесен пристап, огромен замав справи и rim се справи.Гнезда со други Go Cart Возен Кошеви за лесни за складирање.Go Cart е повеќенаменски возен кошница.Тоа е корисно за намирници шопинг, перење и чистење резерви.Се користи и во затворени простории и на отворено.Кошница е водоотпорен.Се тркалаат со telescoping челик се справи со кој се протега 37" или носат со своите преголеми, удобно замав се справи.На Go Cart исто така, може да биде приведено насекаде со своите преголеми rim рачка за повеќе погодност.Тоа е корисно за намирници шопинг, перење, чистење материјали и повеќе.На високо-квалитетни, трајни гуми упатуваа овозможува полесно се тркалаат и помага да се повлече повеќе тежина со помалку напор.Go Carts гнездо внатре едни со други за практично складирање кога не е во употреба, ако се одлучите да купите повеќе од еден.

Особините