.

senya Големи Перење Кошница Шопинг Количка за Облека Торба Расклопна Ткаенини и Перење Забавува Обидите за Перење Бин Симпатична Мачки

senya Големи Перење Кошница Шопинг Количка за Облека Торба Расклопна Ткаенини и Перење Забавува Обидите за Перење Бин Симпатична

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

◆Димензија:12.6"(L) x 11"(W) x 22.7"(H) / 32x28x57.5cm (вклучува се справи) Капацитет е доволно голем да се одржи на јачината на звукот на валкана облека. ◆Се справи со дизајн : Ова наредени метална жица кошница доаѓа со ткаенина лагер заедно со страна рачки за лесна употреба и транспорт. ◆Повеќе намени : На Перење Крпа Забавува Sorter Кошница за Отпадоци работи и секојдневниот складирање сад за предмети како облека, постелнина, играчки, книги, ЦД, долна облека и други материјали за да ја организирате вашата дневна соба, спална соба, бебе соба соба. ◆Свитлива : Тој има голем одржување капацитет да се приспособат на сите ваши перење и расклопна и хармоничен дизајн го прави пренослив и удобен за носење. ◆Тешки материјали : Двоен слој 600 D оксфорд ткаенина е доволно силна за да ја издржи својата сопствена кога се празни.Ние се обидуваме се потрудиме да им обезбедиме на нашите клиенти со високо квалитетни производи, навремена испорака, и совршен шопинг искуство. ◆Материјал:Оксфорд ткаенина + Пластика ◆Големина:12.6"(L) x 11"(W) x 22.7"(H) ◆Донесе сигурен и стилски организација опција во вашиот дом или канцелариски простор со високи, го забавува стил, наредени жица складирање кошница ◆Погодно страна сметководствена рачките се во право за искористување и транспорт. ◆Нека кориснички складирање кошница додадете сигурен елемент во вашиот дом, или нека биде совршен подарок за некој близок или пријател. ◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да се оди низ нашата продавница и ќе добиете нешто неочекувано.И НИЕ МОЖЕ да се ПЕЧАТИ ОНА што го САКАТЕ, КАКО НЕЗАБОРАВНИ ПОДАРОК ЗА ПРИЈАТЕЛИ ИЛИ СЕМЕЈСТВА.Значи, ако сте заинтересирани во нашите прилагодите услуга, ве молиме контактирајте со нас секаде и во секое време.

Особините