.

Milageto Гроздобер Месинг Торта Фах Парфем - S Месинг

Milageto Гроздобер Месинг Торта Фах Парфем - S Месинг

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

За дома, канцеларија, свадба, забава, Божиќ украси, итн, исто така совршена фотографија реквизити за вас.Шик накит, канцелариски материјал, парфем, cupcakes, прибор за на маса организатор, и да се прикаже.Мазни линии, едноставна форма, полна со естетско чувство.Детали за изгледот и чистотата.Елегантна и едноставна за складирање послужавник.Опис : - Елегантен и едноставен за складирање послужавник. - Детали за изгледот и чистотата. - Мазни линии, едноставна форма, полна со естетско чувство. - Шик накит, канцелариски материјал, парфем, cupcakes, прибор за на маса организатор, и да се прикаже. - За дома, канцеларија, свадба, забава, Божиќ украси, итн, исто така совршена фотографија реквизити за вас.Спецификација : - Материјал : Бакар - Боја : Како на сликата прикажана - S - Дијаметар : 108 mm / 4.25 инчен - Висина : 25 mm / 0.98 инчен - L - Дијаметар : 140 мм / 5.51 инчен - Висина : 32 mm / 1.26 inch Package Вклучува : 1 Парче Месинг Складирање Tray Note : ве Молиме Не го чисти кошница со тешко објекти како што се чистење на топката, така што нема да му наштети на површината.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.

Особините