.

ZJchao Расклопна Перење Кошеви, Задебелена Лен Складирање Кутија Простор за Заштеда на енергија Лесно Организација Широка Примена Перење Кошница за Дома Хотел Дом

ZJchao Расклопна Перење Кошеви, Задебелена Лен Складирање Кутија Простор за Заштеда на енергија Лесно Организација Широка

DEN 1029.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Премиум Материјалот】 Оваа расклопна перење кошница е направен од висок квалитет на памук, лен и алуминиумски материјал, кој обезбедува висока издржливост. 【Исклучителен Дизајн】 Оваа расклопна перење кошница усвојува модерен и исклучителен дизајн за да се донесе поинакво чувство во вашиот живот. 【Простор за заштеда на】 Прибл. 44 x 33 x 31 cm / 17.32 x 12.99 x 12.20 инчи, Оваа расклопна перење кошница нуди едноставен и лесен начин на живот, кошница е простор-за заштеда на енергија и не е лесно да се деформирани. 【Лесно да се организира】 Оваа расклопна перење кошница е корисна алатка за организирање и зачувување на вашата облека и играчки. 【Широка примена】 Оваа расклопна перење кошница е погодна за студентски домови, станови, апартмани, хотели, laundromats, помошни простории, итн.Функција : 1. Простор за Заштеда на енергија : Ова расклопна перење кошница нуди едноставен и лесен начин на живот, кошница е простор за заштеда на енергија и не е лесно да се деформирани. 2. Лесно Организација : Ова расклопна перење кошница е корисна алатка за организирање и зачувување на вашата облека и играчки. 3. Широка Примена : Ова расклопна перење кошница е погодна за студентски домови, станови, апартмани, хотели, laundromats, помошни простории, итн. 4. Премиум Материјал : Ова расклопна перење кошница е направен од висок квалитет на памук, лен и алуминиумски материјал, кој обезбедува висока издржливост. 5. Исклучителен Дизајн : Ова расклопна перење кошница усвојува модерен и исклучителен дизајн за да се направат вашиот живот се чувствуваат различни.Спецификација : Предмет Тип : Расклопна Перење Кошеви Материјал : памук, лен и алуминиумски Производ големина : Прибл. 44 x 33 x 31 cm / 17.32 x 12.99 x 12.20 (прирачник за мерење може да има грешки) Должина : Околу. 44 cm / 17.32 инчи Ширина : Прибл 33cm / 12.99 во Висина : Околу 31cm / 12.20 во Пакет листа : 1 x Расклопна перење кошеви.

Особините

Item Type:
Collapsible Laundry Baskets
Material:
cotton, linen and alloy
Product size:
Approx. 44 x 33 x 31 cm / 17.32 x 12.99 x 12.20 (manual measurement may have errors)
Length:
Approx. 44 cm / 17.32 inches
Width:
Approx 33cm / 12.99in
Height:
Approx 31cm / 12.20in
Package list:
1 x Collapsible laundry baskets :