.

Коњите Се Печати Виткање Перење Кошница, Водоотпорен Валкани Перење Кошница, Со Рачка, Играчка Складирање Кошница, Стилски Дизајн За Складирање Кошница, 50 Литри

Коњите Се Печати Виткање Перење Кошница, Водоотпорен Валкани Перење Кошница, Со Рачка, Играчка Складирање Кошница, Стилски

DEN 911.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Направен Од Здрав, Носат-Отпорни, И Водоотпорен Оксфорд Ткаенина, Кои Може Подобро Да Ја Заштитите И Чување На Вашите Алишта.Поддржани Од Страна На Јп Одбор На Дното, Облик Е Едноставен И Лесен.Со Голем Капацитет Дизајн : 50-Литарски Капацитет За Складирање, Кој Може Да Се Смести Во Неделни Алишта, А Исто Така Може Да Се Користи Како Складирање Кутија За Чување Облека, Јоргани, Листови, Крпи, Играчка Кукли, Итн.Флексибилни Складирање : Целата Е Светлина И Количка, Која Е Опремена Со 2 Алуминиумски Круг Меки Рачки, Силни И Издржливи.Применливи Сценарија : Се Користи Во Семејствата, Универзитет Домови, Помошни Простории, Канцеларии, Плакари, Хотели, Играчка Соби, Laundromats И Апартмани Или Било Кое Место Со Ограничен Простор.Перење Инструкции : Се Препорачува Да Се Избрише Се Чистат Со Влажна Крпа, Или Исплакнете На Локално Ниво Со Ладна Вода.Не Машина За Миење Или Кајгана, Инаку Торба Ќе Бидат Оштетени.Прекрасна Перење Basket Material : Направен Од Силна, Носат-Отпорни, И Водоотпорен Оксфорд Ткаенина, Кои Може Подобро Да Ја Заштитите И Чување На Вашите Алишта.Поддржани Од Страна На Јп Одбор На Дното, Облик Е Едноставен И Лесен.Голем Капацитет Дизајн : 50 Литри Капацитет За Складирање, Кој Може Да Се Смести Во Неделни Перење, Или Како Складирање Кутија За Чување И Складирање На Облека, Јоргани, Листови, Крпи, Играчки, Кукли, Итн.Флексибилни Складирање : Целата Е Светлина И Количка, Која Е Опремена Со 2 Алуминиумски Круг Мека Дршка На Менувачот, Цврсти И Издржливи.Применливи Луѓе/Сцена : Може да Се Користи Како Подарок Кошница За Универзитетот Спални, Спална соба Перење Кошеви, Бања Перење Кошеви, Childrenâ€s Перење Кошеви, Итн.Перење Инструкции : Се Препорачува Да Се Избрише Тоа Се Чистат Со Влажна Крпа, Или Исплакнете Тоа На Локално Ниво Со Ладна Вода.Не Машина За Миење Или Кајгана, Инаку Торба Ќе Бидат Оштетени.

Особините