.

Кревет Четка во Рака Метла за Чистење со можност да биде продолжен Duster – Телескопски Долга Рачка – Флексибилни, Bendable Перат Пердув Пајажина Четка за Прашина и Висок

Кревет Четка во Рака Метла за Чистење со можност да биде продолжен Duster – Телескопски Долга Рачка – Флексибилни, Bendable

DEN 1824.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мулти-Функција : Погоден за чистење на теписи, троседот перници, кревет листови, дрвени бар пултови, автомобил перници, капути,облека , ќебе , кабинет , bedspread , тастатура и така натаму.Лесна, мека и удобна, апсорбира голема количина на пепел и е лесно да се мијат и се суши.Оваа telescoping duster со екстра долг пол, може да се постигне 132 см, кога целосно продолжен, лесен за чистење тавани, cobwebs, ѕидовите, таванот фанови, и светилки.Машина перат duster може да се користи одново и одново; лесно да се отстрани од пластични база за перење и замена.Идеален за употреба на shelving, countertops, електроника, автомобили, но, и повеќе.Дали зад ТЕЛЕВИЗИЈА, под троседот, на врвот на кабинетот, на врвот на таванот фан нож, или помеѓу апарати, прашина колектор без напор може да внесете сите овие предизвикувачки и тешко да се постигне скриени области околу вашиот дом.Име на производ : Duster The duster е погоден за чистење на прашина во кола, компјутер, клима уред, ТВ и други апарати за домаќинство, чистење на прашина од софа, маса, кабинет, etcprompt : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало боја разлики може да се случи, ве молам прости ми.3. Горенаведените податоци референца, прирачник за мерење може да биде погрешно, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.4. Овој производ не содржи други предмети од Duster.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го реши ова прашање што е можно поскоро.6. Вашиот споделување и повратни информации се добредојдени, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7.Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца, логистика, обично ние ќе ја пренесе во 1-3 пати, се проценува дека времето за испорака е 9-15 дена.

Особините