.

Во Центарот На Градот Милениче Снабдување Куче Пишам Медиокритет Подлога, Бања Tinkle Вештачка Трева Трева, Преносни Медиокритет Тренер

Во Центарот На Градот Милениче Снабдување Куче Пишам Медиокритет Подлога, Бања Tinkle Вештачка Трева Трева, Преносни Медиокритет

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесен за Користење : Пет медиокритет е лесен, удобен, и мимика трева.Чиста & Погодно : Содржи мирис контрола на технологијата, лесен за чистење.Квалитет : Мека трева, 3 Слој Систем го заштитува вашиот тротоарите.Затворен или на Отворено : Преносни и водоотпорна.Користете внатрешен, тремови, patios, балкони.Замена turfs на располагање.Бренд : Во Центарот На Градот Милениче Снабдување.

Особините