.

Tremont Рѓа Кафез Pendant Лустерот 20 Широк Индустриски Селски Тен Burlap Тапан Сенка 3-Светлосни Тела за трпезарија Куќа Foyer Кујнски Остров Entryway Спалната соба Дневна Соба - Фр?

Tremont Рѓа Кафез Pendant Лустерот 20 Широк Индустриски Селски Тен Burlap Тапан Сенка 3-Светлосни Тела за трпезарија Куќа

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

21 3/4" висок x 20" широк.Крошна е 6" широк.Тежи 10.56 фунти.Вклучува 6-нозе на синџир и 10-нозете на жица.Скатен таванот прилагодлива.Вклучува три 4 вати LED Lumiled светилки.Секој отценети на 2200 K, 80 CRI, и 400 lumens; да се спореди со 60 вати блескаво сијалица.Максимум 60 вати светилки.Tremont pendant лустерот од Френклин Железо Работи со индустриски инспириран кафез.'Рѓа заврши, метална конструкција.Тен burlap тапан сенка. 21 3/4" висок x 20" широк.Крошна е 6" широк.Тежи 10.56 фунти.Вклучува 6-нозе на синџир и 10-нозете на жица.Вклучува три 4 вати LED Lumiled светилки.Секој отценети на 2200 K, 80 CRI, и 400 lumens; да се спореди со 60 вати блескаво сијалица.Максимум 60 вати светилки.Tremont pendant лустерот од Френклин Железо Работи со индустриски инспириран кафез.'Рѓа заврши, метална конструкција.Тен burlap тапан сенка.Скатен таванот прилагодлива.Блескаво или LED сијалица.Стандард-медиум база.Dimmable со компатибилен нежните и светилки, се продава одделно.Нека овој убав pendant светлина го осветлуваат патот во современ стил.Дизајнот има рѓа заврши кафез инспириран од индустриски и farmhouse стил тела.Lumiled светилки, кои се вклучени, даваат носталгични сјај, и сајт зад природен тен burlap тапан сенка.Изгледот е чисто и едноставно шик.Направени со метална конструкција и тен burlap сенка, овој атрактивен, индустриски pendant нуди мешавина на модернизирани и рустикален стил.

Особините