.

XWU Јога Топката, Кикирики Масажа Топката Пена Ролери за Длабоко Ткиво Трајни 8cm Fascia Вежба Топката ЕП Кикирики Форма Лакрос Myofascia Топка

XWU Јога Топката, Кикирики Масажа Топката Пена Ролери за Длабоко Ткиво Трајни 8cm Fascia Вежба Топката ЕП Кикирики Форма

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лак дизајн, заштита на ' рбетот, во согласност со научните дизајн на ергономијата, се вклопуваат во вратот, грбот, половината, нога и други криви.Тоа нема иритација на кожата, без токсичност на кожата, и нежен допир.Тоа може да се мијат веднаш по вежба, и може да продолжи да се користи по крпа е исушени.Умерена цврстина и цврстина, 70 ° брегот цврстина, ефективна киселост, го мери топката цврстина висина е 70 брегот степен.Имајте повеќе тежина, се справи со голем број на држење на телото, бидејќи на употреба на ЕП материјал, не е лесно да деформација, кикирики топката заеднички свиткување отпор е подобро.Анти пропадна текстура, кожа дизајн на топката површина, зајакнување на триење, ефикасно да се спречи лизгање, и имаат мал конвексни почетна точка на површината за да се зголеми масажа ефект.Опис : Материјал : ЕП Големина : топката Кол.8 CM ; Кикирики топката 16*8cm Информации : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да купите. 2.Поради различните прикази, може да постојат суптилни разлики во боите на производите.Се надеваме дека ќе може да ги разбере. 3.Ве молиме да ни остават порака ако најдете било какви проблеми на нашите производи и ние ќе бидеме среќни да го реши проблемот за вас.Пакет листата : 1 Pcs* Масажа Топката OR4 Pcs* Масажа Топката OR3 Pcs* Масажа Топката НИ КАЖЕ : Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, ние ќе ви биде многу мило да ви помогне.Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки како е можно поскоро.

Особините