.

Junluck Куче Урина Подлога, Полиестер Добра Апсорпција на Вода Куче Пелена Подлога, Трајни производи за Куче, Мачка Куче Миленичиња

Junluck Куче Урина Подлога, Полиестер Добра Апсорпција на Вода Куче Пелена Подлога, Трајни производи за Куче, Мачка Куче

DEN 2277.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Погоден за повеќето домашни миленици, како куче, мачка, куче, имаме неколку големини за вашиот избор.Има добра апсорпција на вода, спречување на урината од тече по подот.Убава цртан филм моделот е толку интересно, мора да се за вашето животно.Мие и не е лесно да се деформира, може да се користи постојано.Изработен од квалитетни материјали, меки и удобни, цврсти и издржливи.Кучето урина подлога е изработен од квалитетни материјали, дише, мека, отпорни на абење и трајни производи за употреба.Тоа е парична казна изработка и убава цртан филм шема, погоден за повеќето домашни миленици, како куче, куче, мачка, итн.Функција : Изработени од квалитетни материјали, меки и удобни, цврсти и издржливи.Мие и не е лесно да се деформира, може да се користи постојано.Има добра апсорпција на вода, спречување на урината од тече по подот.Убава цртан филм моделот е толку интересно, мора да се за вашето животно.Погоден за повеќето домашни миленици, како куче, мачка, куче, имаме неколку големини за вашиот избор.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : Polyester Color : Прикажува како Picture Size : 40*60см/15.75*23.62 во, 70*80см/27.56*31.5 во 80*90cm/31.5*35.43 во(изборен)Тежина : Околу. 150g~446g/5.29 оз~15.73 oz Package Листа : 1 * Куче Урина Pad Note : 1. Ве молиме овозможи 0-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Особините