.

Персоналните Име Пелена Ранец Голем Капацитет Девојка Торба за Породилно Болница Мајка Организатор Торба (Боја : Huisexiaochou, Големина : Една Големина)

Персоналните Име Пелена Ранец Голем Капацитет Девојка Торба за Породилно Болница Мајка Организатор Торба (Боја : Huisexiaochou,

DEN 1372.08

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина на : 12.48*7.41*15.99 ВО ; Материјал : платно.Обичај:Text limit,Ние не го прифати гравирање на бренд трговски марки или патентирани графика, освен ако бренд, сопственикот овластени за вас.Тоа ќе биде одличен училиште торба за девојки , исто така, како nappy , бебе пелена за мајката , удобно доволно за да се носат за секојдневна употреба.Применливи Сцени : Училиште , Mountaineering , Курсеви За Обука , Шопинг , Зоолошка Градина , Парк , Отворено Спорт , Итн. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Овој производ е поддржан од 2 Година Производителот против Производ Дефекти.Големина на : 12.48*7.41*15.99 ВОМатеријал : canvas We верува во квалитетот на нашите производи и затоа се надградува на гаранција до 5 години .Апликација и идеално погоден за употреба на отворено и во секојдневниот живот се користи , како што се одење , на патување , на шопинг , датира , итн .Мулти-функција - ова пелена торба може да се користи како ранец , рачна ташна и прошетка , или чанта .Доживотна гаранција од производителот .Оваа пелена торба ќе се погодност за вашето патување .Погоден е за , купување , одење или секојдневна употреба .Обичај:Ако вие само треба да се напише една линија, ние ќе го зголемиме текст и engrave во средината, како воведување на сликата.По продажбата на услугата квалитет проблеми се појавуваат во рок од една година замена , доживотна гаранција .Применливи сцена : мали димензии , лесно може да се стави во паричник , или багаж , лесни и издржливи , погоден за бизнис или патување .За девојчиња во градинка , основно училиште , средно училиште , и тинејџерите.

Особините