.

LTLJX Жени Мажи Smartwatches, Фитнес Тракер Спорт 1.28 екран осетлив на допир Smart Бенд со Крвен Притисок и отчукувањата на Срцето Следи Спиење Следи Компатибилен Водоотпорен ?

LTLJX Жени Мажи Smartwatches, Фитнес Тракер Спорт 1.28 екран осетлив на допир Smart Бенд со Крвен Притисок и отчукувањата

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ДОБРО ИНФОРМИРАНИ : Кога ќе примите нова порака (QQ/We Chat, Facebook, whats App, Твитер), на smartwatch ќе ве потсетам, можете да видите кога ќе го подигнете го вашиот зглоб, повик потсетник може да се лизга и одбиваат, ќе пропуштите важни информации, музика контрола, светлината на вредноста, аларм потсетник, далечински управувач фотографии и така натаму за другите.28 inches Pixel : 240*240 IPSTouch type : full screen touch Battery капацитет : 200m Ah APP софтвер функции : upload photos, чекор броење на отчукувањата на срцето, спиење, sedentary, километражата, крв, кислород, на крвниот притисок, мобилен телефон за пребарување, калории, Bluetooth, информации, We Chat, QQ, итн.4 (inclusive) или погоре, IOS9.0 (inclusive) или above Type : TFTScreen големина : 1.28-инчен екран на допир, давајќи им на корисниците уникатен и роман визуелно искуство, различни бира, слободно да се префрлите според расположение, полнењето 2 часа, може да се користи за 5-7 дена, генерално Режим за 30 дена.СПОРТ SMART WATCH : Дише и удобно wristband наменета за спорт, 1.

Особините