.

MAOMEI Круг Трајни Занаети се Прикаже Камен Дома Декор Кристална Топка Носителот Кристал Стојат Екранот Стојат Кристали Носителот на Дрвена Основа(3.5x1.5cm)

MAOMEI Круг Трајни Занаети се Прикаже Камен Дома Декор Кристална Топка Носителот Кристал Стојат Екранот Стојат Кристали

DEN 36.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

Боја : како на сликата шоу.Големина На : (Кол.*H)2.5*1cm; 3.5*1.5 cm; 3.8*2,2 см; 4*2.5 см; 5*2.5 cm; 7*3.6 cm; 8.2*3.5 cm.Одговараат за : (кристална топка кол.)3cm; 5cm; 6cm; 7cm; 8cm; 10cm; 12cm;(сортирај по големина).Материјал : природно дрво.Количина : 1 КОМПЈУТЕР.Се применуваат за : накит екранот, кристална топка база, занает носителот, подароци, ракотворби и така on Package се Вклучени : 1* Дрво Кристална Топка Base Color : како на сликата show Material : природни wood Quantity : 1 PCTips : Дрво материјали неизбежно се текстура лузни, и постојат различни степени на боја лузни, ова е неизбежна!Одговараат за : (кристална топка кол.)3cm; 5cm; 6cm; 7cm; 8cm; 10cm; 12cm;(сортирај по големина)Големина : (Кол.*H)2.5*1cm; 3.5*1.5 cm; 3.8*2,2 см; 4*2.5 см; 5*2.5 cm; 7*3.6 cm; 8.2*3.5 cm Note : 1.Овој производ е чиста природна, Не е иста, Секој е уникатен,Некои од продуктите кои ќе имаат попуштат, која е природна формација, не е лошо.2. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3. Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.

Особините