.

2 парчиња Серпентина Налепница Книга Цртан филм Животинско Серпентина Налепница Водоотпорен DIY Материјал Налепница Рака Сметка Декорација Канцелариски Материјал

2 парчиња Серпентина Налепница Книга Цртан филм Животинско Серпентина Налепница Водоотпорен DIY Материјал Налепница Рака

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тип : Цртан Филм Животни Серпентина Налепница Книга.Материјал : Обложена хартија, ПЕТ.Пакување : 50 листови/пакет.Големина : 12.7*6.7 cm.Пакет се вклучени : 2 парчиња Серпентина Налепница Книга.Пакување : 50 листови/pack Size : 12.7*6.7 cm Package се вклучени : 2 парчиња Серпентина Налепница Book Type : Цртан филм Животни Серпентина Налепница Книга Материјал : Обложена хартија, PETNote : 1. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект. 2. Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 1-3cm различни, вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.

Особините