.

1.5 Инчен Радосен Среќен & Благословен Налепници - Среќен Божиќ Налепници - Божиќ Налепници Плик Печати Labels - D #AA61RK (90 Компјутери)

1.5 Инчен Радосен Среќен & Благословен Налепници - Среќен Божиќ Налепници - Божиќ Налепници Плик Печати Labels - D AA61RK

DEN 504.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ќе добиете Радосен Среќен & Благословен Налепници Плик Печати Етикети.Димензии : 1.5" Круг налепници.Направени со премиум материјали и оваа налепници се лесни за користење, само лупам и стап.Можете да ги користите овие налепници за вашите најблиски.Совршен за дом, канцеларија, пекарница, занаети, подарок кутии, тегли за конзервирање, покани, ви благодариме картички, scrapbooking, занаети, ѕидови, канцелариски материјал и повеќе, за било Божиќ прослава кога ќе сакаат да ја изразат нешто посебно. 100% Задоволството Е Загарантирано и брза Испорака за вас.

Особините