.

Остри VX2652H Две-Печатење во Боја Калкулатор КАЛКУЛАТОРОТ,12-КОПА ПЕЧАТИ (Пакет of2) (Обновена)

Остри VX2652H Две-Печатење во Боја Калкулатор КАЛКУЛАТОРОТ,12-КОПА ПЕЧАТИ (Пакет of2) (Обновена)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Голем 12-цифрениот флуоресцентни екранот.Брзо 4.8 линии-по-второ, две-боја лента печатач.Даночни/есконтната стапка пресметки.Две независни мемориска функција.Mark-up функција.На ELVX2652 H 12-цифрениот печатење калкулатор е совршен за секојдневниот напредни кориснички.Екстра тешки-должност за издржливост е одличен за моќ на корисниците и обезбедува години на употреба.Може да смета на брз и сигурен 4.8 линии-по-втората лента печатач.Професионални тастатура со извајани копчињата се дизајнирани за брзо и удобно работење со contoured Плус/Еднаков и Минус/Еднаков на копчиња.Има две независни четири клучни спомени.Извор на енергија(s) : AC; Екранот Нотација : Нумерички; Број на Екран Цифри : 12; Меморија : 4-Копче/2 Групи.

Особините