.

LLRYN пос Терминал Рачни пос PDA Вграден Скенер и Термички Печатач NFC Андроид Машина Брзина на Печатење Бил Супермаркет resturant

LLRYN пос Терминал Рачни пос PDA Вграден Скенер и Термички Печатач NFC Андроид Машина Брзина на Печатење Бил Супермаркет

DEN 636.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Меморија:1 G DDR3. Хард диск:секретар EMMC. 5.5 inchesl PS q HD сончева Светлина Dispiay.Лесни, без жици, без installation Flexible и мултифункционален постави во еден.усвојување на 720 Preal l PSin мобилни POSHigh-дефиниција екран, прикажување на повеќе реални, morebeautiful, полн-агол на екранот.

Особините