.

Најк Деца Air Max 90 Ултра SE (ГШ) Работи Чевли

Најк Деца Air Max 90 Ултра SE (ГШ) Работи Чевли

DEN 2640.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Синтетички.Гумен ѓон.Автентични.Mesh горниот дел со не-шие облоги за утеха и поддршка.Пена midsole/outsole со видливи Max Воздух единица во петицата за лесни влијание заштита.Пена midsole/outsole со видливи Max Воздух единица во петицата за лесни влијание заштита.Гумени outsole парчиња за трајни влечење.

Особините